Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Projekt #Posletedobroty.cz je dalším zajímavým počinem autorů projektu Distribution.cool. V rámci stavu nouze, je zakázáno používat vratné obaly, jako prevence šíření nákazy viru Covid-19. Zároveň však vzrostla potřeba po #rozvozu #potravin do domácností. Ve snaze přidat svou ruku dílu a pomoci jak umíme, upravili jsme naše portfolio tak, aby měli naši zákazníci k dispozici co největší portfolio potravin on místních producentů. Malí regionální producenti byli citelně zasaženi ekonomickými důsledky stavu nouze a velice uvítali možnost, dostat se blíže ke svým lokálním zákazníkům.

Projekt Posletedobroty.cz se bude opět věnovat vymýšlení logistických řešení, potřebných pro #eko #bio #racio distribuci čerstvých potravin bezobalovou metodou - to však znamená opět redukovat nabídku pouze na ty potraviny, které takto dokážeme distribuovat.

Proto vznikl projekt Posletedobroty.cz, který poskytuje místním producentům marketingovou a prodejní podporu, a pomáhá propojovat místní producenty s #místními #trhy. Zároveň tím umožníme místním zákazníkům ochutnat spoustu místních dobrot na jednom místě. Vždy čerstvé a u výrobků, kde to je možné dokonce i #bezobalově.

Každý všední den, pondělí až pátek, rozvážíme zákazníkům dobroty z pekárny Vigantice, pekárny Rychvald či pekárny Střelná, Farmy ZPZ z Valašské Bystřice, z farmy Menšík z Kunčic, Z kozí farmy Zerlina v Hážovicích, z Ovčí farmy Ondruch z Valšské Bystřice,z Fajné Pasty z Frenštátu, z pohankového mlýnu Šmajstrla z Frenštátu, z pivovaru Ogar z Kunčic nebo z pivovaru Portáš ze Zašové, vínečka od Storica Enotria či kokina od cukrářek z Jannie's coffee house, z vypecto.cz z Rožnova p.R, či z Andělské Pralinky z Lipníku nad Bečvou, nebo zmrzliny, dezerty a ovocné nápoje od HM Ogaři z Malé Bystřice. K tomu vynikající uzeniny od Černockého ze Vsetína.

Rozvážíme každé všední ráno, pondělí až pátek, v Kunčicích pod Ondřejníkem, Tiché, Trojanovicích, ve Frenštátě p.R., Rožnově p.R., na všechny Bečvy i Kněhyně, ve Valašškém Meziříčí, v Krhové, v Poličné, ve Valaššské Bystřici, ve Vidči, na Hutisku, v Zubří, v Zašové, ve Stříteži n.B., do Pstruží, ve Frýdlantě n.O., v Ostravici, v Malenovicích, v Bašce, ve Frýdku Místku i v Havířově. Nově Rychvald, Dolní Lutyně,Orlová, Dětmarovice, Petrovice u Karviné a Karviná....nověji Novojičínsko včetně Kopřivnice, Příbora i Mošnova, Oder a Hranic na Moravě. až po Valmez. A nyní i celá Ostrava!!! Vždy všední den, pondělí až pátek, mezi 5-10 ráno přímo od producentů k Vám domů.

Nákupem od místních podporujete souseda farmáře, pekaře, sládky, cukráře, mlynáře a spoustu dalších. Ti vás za to odmění vděčností a spoustou dobrot!

Podpořte projekt, který podporuje místní producenty! Sdílejte naše příspěvky, aby se o našich/vašich #dobrotách dozvěděli i Vaši přátelé a známí.

Naše motto je: "Rádi děláme radost"

www.posletedobroty.cz